مرکز فروش عمده ویتامین B5

چاشنا، مرکز فروش عمده ویتامین B5 در کشور، از جمله شرکت های معتبر در زمینه واردات انواع ویتامین های پودری و رنگ های مجاز خوراکی و…. می باشد.

عوارض کمبود ویتامین B5

کمبود B5 بسیار غیر معمول است. در حقیقت، این بیماری فقط در کسانی که سوء تغذیه شدید دارند دیده شده است. شایعترین عارضه جانبی کمبود اسید پانتوتنیک، ضعف عمومی است. عوارض جانبی همچنین می تواند شامل تحریک پذیری، بی خوابی، استفراغ، افسردگی، دردهای معده، سوزش پا و عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی باشد. کمبود آن نیز ممکن است باعث رشد ضعیف، علائم عصبی و کم خونی شود.

ویتامین B5

هیچ بیماری با کمبود B5 ارتباط نداشته است و به نظر نمی رسد سلول تحت تأثیر کمبود باشد. طبق مقاله ای در سال 1991 در ویتامین ها و هورمون ها، برای جبران کمبود اسید پانتوتنیک، سلول ها ممکن است مجهز شوند تا محتوای پانتوتنات خود را با بازیافت پانتوتنات به دست آمده از سایر مولکول های تخریب کننده حفظ کنند.

ویتامین B5

مکمل های دارای ویتامین B5

طبق برخی مطالعات نشان داده شده است که مصرف مکمل های اسید پانتوتنیک می تواند به درمان یا پیشگیری از بیماری کمک کند. مثال دیگر، که در مجله بین المللی تحقیقات ویتامین و تغذیه منتشر شده است، نشان می دهد که مقادیر بیشتری از پانتوتنات باعث بهبودی زخم می شود. حتی مصرف یک مولتی ویتامین حاوی B5 نیز ممکن است مفید باشد.
معمولاً همیشه بهتر است ویتامین های خود را از طریق غذا دریافت کنیم تا وقتی که می توانیم از مکمل استفاده کنیم.” “وقتی این ویتامین ها را از طریق مواد غذایی بدست می آوریم، بهتر از زمانی که مکمل مصرف می کنیم جذب و متابولیزه می شوند.”

مرکز فروش عمده ویتامین B5 با بهترین قیمت

اگر از تولیدکنندگان صنایع غذایی و بهداشتی آرایشی می باشید قطعا با دنبال افزایش کیفیت و فروش محصولات خود می باشید. یکی از این راهکارها غنی سازی محصولات با ویتامین های مورد نیاز بدن انسان می باشد. از این باید با کیفیت ویتامین های افزودنی به تولیدات نیز توجه ویژه ای داشت که بتوان بیشترین بازخورد فروش را از آن خود کرد.
شرکت چاشنا در این راستا با واردات و تأمین بهترین نمونه های ویتامین با امکان انجام آنالیز محصول در برابر مشتری اطمینان خاطر از این مواد افزودنی را به مشتری می بخشد.
اگر قصد خرید و تنوع در تولید را دارید کارشناسان چاشنا در این زمینه اطلاعات تکمیلی را به شما ارائه می دهند.
جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما