فروش عمده اسانس و رنگ خوراکی

فروش عمده اسانس و رنگ خوراکی با بهترین قیمت در مجموعه چاشنا انجام می گردد. چاشنا عرضه‌کننده انواع اسانس و رنگ خوراکی با بهترین قیمت و تاثیرگذاری قابل توجه در طعم و رنگ تولیدات صنایع غذایی می باشد. جهت خرید انواع اسانس خوراکی و رنگ های مجاز صنایع غذایی با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

تاثیر رنگ در صنایع غذایی:

اکثریت افراد با سلایق مختلف از دیدن مواد غذایی با رنگ جذاب، بسیار شگفت زده می شوند که باعث تحریک اشتهایشان و لذت خوردن غذا در آنها می شود.
بنابراین به سهولت می توان نشان داد که رنگها، اهميت زیادی همراه با عطر و طعم دارند. این روزها رنگ های خوراکی زیادی برای ایجاد گزینه‌های انتخابی بیشتر، افزایش زیبایی، تنوع و بازار پسندی، تولید و در اکثر مراکز عر ضه می شود.

 

همچنین در بعضی موارد جهت مخفی کردن، پوشاندن رنگ در فرآورده های غذایی استفاده می شود. رنگ هایی که در مواد غذایی استفاده می شوند ممکن است دارای منشاء طبیعی باشند، یعنی از منابع طبیعی استخراج شوند، مانند: زعفران یا زرد چوبه که از این نوع رنگ هستند.

 

کلروفیل، آنتو سیانین و تبالین از دیگر رنگهای طبیعی هستند، این رنگها نیز دارای منشاء گیاهی هستند، رنگ های حیوانی نیز وجود دارند مانند رنگ قرمز کوشینیل، که از نوعی حشره استحصال می شود. با توجه مقرون به صرفه نبودن و عدم دسترسی به مواد اولیه استفاده از رنگ های خوراکی شبه طبیعی و مصنوعی مجاز آغاز شد. بنابراین با شناسایی ساختمان رنگدانه‌های طبیعی شابه آن در صنعت تولید شد.

تعریف رنگ های خوراکی استاندارد:

رنگ  خوراکی به ماده افزودنی اطلاق می شود که با هدف ایجاد ،حفظ و یا  تشدید رنگ در ماده غذایی استفاده شود. علاه بر این در زمان مخلوط با محصولات غذایی و افزودنی های آن نظیر طعم دهنده ها، اسيدها و یا سایر مواد تشکيل دهنده محصول، واکنش شيميایی ایجاد نشود و نهایتا بدون تغيير باقی بماند.

 

 

تعریف رنگ های خوراکی استاندارد:

فروش عمده اسانس و رنگ خوراکی در چاشنا

مجموعه چاشنا علاوه بر تولید و ارائه انواع اسانس های گیاهی و اسانس های گیاهان دارویی اقدام به فروش عمده اسانس و رنگ خوراکی نموده است. چاشنا انواع رنگ های خوراکی را با بهترین کیفیت و بیشترین تثبیت رنگ  از برندهای معتبر عرضه می کند. جهت مشاوره و خرید اسانس های خوراکی پودری و مایع به همراه رنگ های خوراکی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما