مجموعه چاشنا شما را به خرید بهترین محصولات انواع اسانس ، عصاره و طعم دهنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده اسانس صمغ باریجه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه گیاه شناسی باریجه تولید اسانس باریجه با بهترین صمغ باریجه ایران نحوه افزایش صادرات صمغ باریجه

امروزه اسانس و صمغ باریجه در بازارهای جهانی با استقبال زیادی رو به رو شده است. در عین حال خرید و فروش و صادرات صمغ باریجه در حال افزایش است.اگر از فروشندگان و صادرکنندگان فرآورده های گیاهی هستید چاشنا مناسب ترین قیمت عمده اسانس صمغ باریجه را برای خریداران در نظر دارد.

تاریخچه گیاه شناسی باریجه

باریجه از تیره چتریان یا (Apiaceae) می باشد.
این گیاه را در فارسی باریچک،باریجه، واریژ،قسفر، قانی،انجدان و وریژه می گویند. همچنین در زبان انگلیسی به این گیاه گالبانوم Galbanum می گویند.
چندین گونه مهم از باریجه وجود دارد:
Ferula gummosa boiss
Ferula schair borsez
Ferula rabri caulis boiss
مهم ترین گونه ای که به باریجه معروف است و بهره برداری شیره یا صمغ باریجه آن در ایران متداول است، گونه Ferula gummosa boiss است. گیاهی پایا و چند ساله (3 تا 10 ساله) است که طول عمر آن بستگی به شرایط اکولوژیک منطقه دارد.
ایرانیان از دیرباز تا کنون با این گیاه خاص آشنایی داشته اند. ولی در سال 1884 در نواحی شمالی ایران توسط فردی با نام Bushe در منابع علمی خارجی با نام  F-galbaniflu به ثبت رسید. پس از آن توسط Boiss با نام F-gummosa خوانده شد. در حال حاضر نام جدید آن F-gummosa نام گذاری شده است.

تولید اسانس باریجه با بهترین صمغ باریجه ایران

صمغ باریجه ایران، در حالت خشک و به شکل مرکب از قطعات کوچک اشکی می باشد که به راحتی از یکدیگر جدا می شوند و بدون حالت چسبندگی و شفاف می باشد. قطعات کوچک واشکی صمغ باریجه سفید رنگ و حدودا مایل به زرد است. قسمت داخلی آن نیز کدر است.
باریجه دارای بویی نافذ و قوی ،طعمی گس و تلخ، بسیارمعطر،گزنده دارد. به راحتی در آب ایجاد امولسیون می کند, به صورتی که 25 درصد از آن درآب حل می شود.
سرزمین عطر و طعم چاشنا مفتخر است که مرغوب ترین نمونه باریجه های ایرانی را در صنعت اسانس گیری به کار برده و اسانس صمغ باریجه را با بهترین قیمت عمده اسانس صمغ باریجه به فروش می رساند.این مجموعه همچنین ارائه دهنده اسانس صمغ وشا و اسانس صمغ سقز نیز می باشد.

نحوه افزایش صادرات صمغ باریجه

چنانچه تدابیر لازم و مناسب از جمله افزایش کشت و پایداری تولید، ارائه محصولات با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، توجه به بسته بندی محصولات مطابق با سلیقه جامعه جهانی، پایش مداوم بازار جهانی گیاهان دارویی و فرآورده های آن و توجه به سیاست های تجاری و قیمت صادراتی کشورهای رقیب اتخاذ گردد، چه بسا در آینده ای نزدیک با توجه به وجود کشورهای رقیب، جایگاه صادراتی ایران در بازارهای جهانی تقویت شده و مزایای رقابتی صادرات افزایش می یابد.

برای توسعه و گسترش صادرات این محصولِ مهم با مجموعه ی چاشنا و کارشناسان ما در تماس باشید.در صورت خرید بیشتر و استمرار در خرید اسانس صمغ باریجه از نازلترین قیمت عمده اسانس صمغ باریجه برخوردار خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

واحد مشاوره و فروش

راه های ارتباطی:

phone icon دفتر فروش تهران: 02128427013

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info.chashna@gmail.com

مجموعه چاشنا شما را به خرید بهترین محصولات انواع اسانس ، عصاره و طعم دهنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.