فروش طعم دهنده ادویه ای فلفل قرمز

فروش طعم دهنده ادویه ای فلفل قرمز با بهترین کیفیت و طعم دهی بالا در شرکت تولیدی بازرگانی چاشنا انجام می شود.تک طعم فلفل قرمز یک طعم دهنده طبیعی پودری است.

آشنایی یا تک طعم فلفل قرمز

همانطور که می دانيد فلفل قرمز از میوه آسیاب شده گیاهی از خانواده فلفل دلمه ای تهیه می شود. میوه ها که معمولاً به عنوان “فلفل چیلی” یا “فلفل قرمز” شناخته می شوند، غلاف های قرمز یا نارنجی آتشین هستند که به ندرت طول آنها به بیش از 4 سانت می رسد.

این محصول از قرمز نارنجی تا قرمز تیره متغیر است. عمدتا “فلفل قرمز” نام ترجیحی برای همه ادویه های فلفل قرمز تند است. تک طعم فلفل نام دیگری برای همین نوع محصول است. برخی از تولیدکنندگان از اصطلاح تک طعم فلفل برای اشاره به نسخه تندتر فلفل قرمز استفاده می کنند.

تک طعم فلفل قرمز با پایه ادویه قرمز طبیعی و برخی ترکیبات دیگر است که طعم دهی بیشتری دارد و با قیمت کمتری به فروش می رسد.

فروش طعم دهنده ادویه ای فلفل قرمز

موارد کاربردی ادویه ترکیبی فلفل قرمز

تک طعم فلفل قرمز جهت دستیابی به طعم و مزه تند در صنایع غذایی است. این صنایع غذایی شامل موارد زیر است:

تاریخچه فلفل قرمز

فلفل قرمز بومی مکزیک، آمریکای مرکزی، هند غربی و بخش هایی از آمریکای جنوبی است. اسپانیایی ها غلاف ها را کشف کردند و آنها را به اروپا بردند. قبل از ورود اسپانیایی ها، هندی ها در پرو و ​​گواتمالا از فلفل دلمه ای برای درمان معده و سایر بیماری ها استفاده می کردند.

فروش طعم دهنده ادویه ای فلفل قرمز

قیمت فروش طعم دهنده ادویه ای فلفل قرمز

قیمت فروش طعم دهنده ادویه ای فلفل قرمز در سال ۱۴۰۰ ، ۸۷۰۰۰ تومان می باشد. فلفل قرمز بصورت یک طعم دهنده طبیعی پودری بیشترین کاربرد را در صنایع غذایی داشته که بسیار به صرفه و اقتصادی است. شما می‌توانید انواع طعم دهنده های طبیعی تک طعم را بصورت پودری و با قیمت مناسب از مجموعه چاشنا خریداری کنید. طعم دهنده شبه طبیعی فلفل قرمز و طعم دهنده چیلی نیز در این مرکز بصورت عمده به فروش می رسد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما