فروش عمده اسانس پودری فلفل

فروش عمده اسانس پودری فلفل (pepper flavor) به عنوان یکی از مهم ­ترین طعم دهنده ­های پودری در فعالیت های صنایع غذایی کاربرد دارد. در صنایع گوشتی نظیر سوسیس و کالباس و همبرگر  طعم دهنده فلفل پودری به طور وسیعی مورد استفاده قرار می ­گیرد.

فروش عمده اسانس پودری فلفل

مزیت های اسانس پودری فلفل قرمز

اسانس فلفل قرمز پودری معمولا به صورت عمده برای مصرف کارخانه ها به فروش می رسد. به طور معمول قیمت اسانس پودری فلفل قرمز نسبت به ادویه سنتی آن بالاتر است. لیکن طعم دهنده پودری فلفل قرمز یک طعم دهنده طبیعی منحصر به فرد با مزایای زیر می­ باشد:

1- عاری از میکروب و آلودگی هستند.

2- در تمام فصول سال با کیفیت ثابت در دسترس هستند.

3- سبب تغییر رنگ در محصول نمی شوند.

4- توانایی اثر بخشی بالاتر تا 5 برابر بیش تر نسبت به ادویه سنتی فلفل قرمز دارد.

5- با توجه به اثربخشی زیاد مقادیر مصرف پایینی داشته و صرفه اقتصادی دارد.

6- بسته به نیاز تولید کننده در مقادیر مختلف قابل تهیه است.

این مزایا به ویژه مقدار مصرف پایین و قیمت مناسب محصول سبب کاربرد وسیع اسانس فلفل قرمز پودری در صنایع گوشتی همانند سوسیس و کالباس، همبرگر، ناگت و غذاهای نیمه آماده گردیده است. علاوه بر این طعم دهنده فلفل پودری در هر زمان از سال با پروفایل طعم ثابتی برای تولید کنندگان محترم در دسترس می باشد. این امر سبب تضمین حفظ طعم مطلوب در طول زمان می باشد.

فروش عمده اسانس پودری فلفل

قیمت طعم دهنده فلفل پودری 

مجموعه چاشنا تولید کننده و عرضه کننده اسانس پودری فلفل قرمز در سرتاسر کشور می باشد. چاشنا دارای گروهی از متخصصان حرفه ای طعم می باشد که متناسب با نیاز و سلیقه مشتری امکان ایجاد تغییرات در پروفایل طعم ها را دارد. با توجه به کیفیت و برند تولید کننده طعم دهنده پودری فلفل قرمز به عنوان طعم دهنده صنایع گوشتی، قیمت فروش عمده این محصول متغیر می باشد. با در نظر داشتن این امر توصیه می شود جهت اطلاع از قیمت های روز محصولات با کارشناسان فروش چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما