فروش اینترنتی اسانس مایع بلوبری آلبریج اروم

شرکت چاشنا در راستای رفاه مشتریان عزیز فروش اینترنتی اسانس مایع بلوبری آلبریج اروم را آغاز نمود.خریداران عزیز می توانند جهت خرید اینترنتی طعم دهنده بلوبری و رنگ های خوراکی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

بلوبری چیست؟

بلوبری میوه ای با رنگ آبی تیره و همچنین با گل های صورتی و مایل به قرمز می باشد. طعم این میوه شیرین و خوش طعم و می توان گفت که  باید  یکی از خوشمزه ترین میوه ها است که به دلیل رنگ و بوی جذاب از طعم آن که به صورت شبه طبیعی نیز تولید می شود در اکثر صنایع غذایی استفاده می شود.

بلوبری چیست؟

اسانس بلوبری چیست؟

 اسانس طبیعی این میوه را نیز با انجام تقطیر به دست می آورند. اسانس بلوبری را می توانيد به صورت محلول در آب جهت مصارف خوراکی استفاده کنید. در حال حاضر با توجه به استقبال بیشتر از اسانس های میوه ای برای انواع نوشیدنی و ژله و بستنی و یخمک نیز کاربرد زیادی پیدا کرده است.
کشور های وارد کننده مثل فرانسه و آلمان و …. این نوع اسانس را به صورت پودری و مایع در بسته بندی های مختلف عرضه می کنند.
به عنوان نمونه شرکت آلبریچ آروم از جمله تولیدکنندگان با طیف گسترده ای از انواع اسانس و طعم دهنده است که شرکت چاشنا وارد کننده و عرضه کننده محصولات آن است.

کاربرد اسانس بلوبری

طعم دهنده بلوبری مایع را می توان جهت طعم دهی در محصولات زیر استفاده نمود:
مکمل های ورزشی
ژله و پاستیل
انواع دارو
پودر کیک
تولید انواع نان و شیرینی
شکلات و آب نبات
نوشیدنی ها
شما می‌توانید اسانس های مورد نظر خود را با اطمینان کامل از کیفیت و قیمت از طریق شرایط فروش اینترنتی اسانس مایع بلوبری آلبریج اروم خریداری کنید.

کاربرد اسانس بلوبری

فروش اینترنتی اسانس مایع بلوبری آلبریج اروم

قیمت اسانس مایع بلوبری آلبریچ آروم در ایران با توجه به تغییر نرخ ارز متغیر است و در حال حاضر قیمت مشخصی را نمی توان برای آن تعیین نمود.خرید و فروش اسانس های مایع محلول در روغن را می توانید از طریق مراکز پخش این محصول و مراجعه به سایت ما انجام دهید . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان مجموعه چاشنا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما