اسانس مایع و پودری زردآلو ایران اسانس

اسانس زردآلو مایع و پودری و انواع اسانس میوه را می توانید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت روز دنیا ازطریق مجموعه تولید بازرگانی چاشنا تهیه کنید. تولیدکنندگان می توانند جهت خرید عمده با بخش فروش تماس بگیرند.

اسانس زردآلو

آشنایی با طعم دهنده مصنوعی میوه ها

مقدار کمی مواد شیمیایی کافی است تا به شما طعم و مزه بدهد – طعم اسانس توت فرنگی مصنوعی تا حدودی شبیه توت فرنگی واقعی است. در برخی موارد تنها چیزی که شما نیاز دارید یک مولکول است تا جوهر طعم را به شما بدهد و شما آن ارتباط فوری را احساس کنید.  ایزوآمیل استات، جزء اصلی طعم موز مصنوعی، بلافاصله به عنوان طعم موز قابل تشخیص است.  فقط کافی نیست که یک طعم متقاعد کننده از میوه واقعی باشد.

چیزی که ما را وارد دوران مدرن طعم‌دهی کرد توجه به چیزی بیش از رایج‌ترین و فرارترین مواد شیمیایی بود.  غلظت‌های بسیار کم از مولکول‌های خاص، حتی آن‌هایی که ممکن است با طعم کلی میوه مرتبط به نظر نرسند. در نهایت بر درک ما از طعم تأثیر می‌گذارند.

امروزه شیمیدان ها می توانند طعم های بسیار واقعی تری تولید کنند زیرا می دانند که بیشتر از این مواد شیمیایی را شامل می شوند.  این دانش، همراه با فناوری بسیار بهتر برای تجزیه و تحلیل و جداسازی این مولکول‌های منفرد، شرکت‌های تولیدی صنایع غذایی را به سمت توسعه طعم‌های میوه‌ای سوق داده است که در واقع طعمی شبیه به خود میوه دارند.

بنابراین مجموعه چاشنا مجموعه ای کامل از انواع اسانس های میوه ای را علاوه بر اسانس زردآلو ، قابل استفاده در در صنایع مختلف را عرضه می کند.

فروش انواع اسانس میوه ویژه صنایع غذایی

علاوه بر اسانس زردآلو شما تولیدکنندگان عزیز می توانید از اسانس های میوه ای دیگر نیز در صنایع غذایی تولید استفاده نمایید.

اسانس زردآلو

فروش عمده اسانس زردآلو پودری و مایع

فروش اسانس زردآلو بصورت پودری و مایع در بسته بندی های ۲۰ و ۱۸  کیلویی تولید و ارائه می گردد. قیمت اسانس های میوه ای مایع و اسانس های میوه ای پودری بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزارتومان متغیر است‌. جهت دریافت مشاوره و خرید آنلاین با ما در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما