طعم دهنده تمشک Raspberry پودری و مایع

فروش فوق العاده طعم دهنده تمشک Raspberry پودری و مایع با بهترین مواد اولیه ویژه تولید انواع نوشیدنی، تولید کیک و بيسکوئيت، شکلات، پاستیل و … در چاشنا انجام می گردد‌. در این مجموعه خرید آنلاین انواع اسانس میوه علاوه بر طعم دهنده رزبری نیز انجام می گردد.

طعم دهنده تمشک ، طعم دهنده رزبری، اسانس میوه ای، Raspberry

نقش طعم دهنده میوه در صنایع غذایی

بسیاری از غذاهای فرآوری شده ای که امروزه خریداری می کنید دارای یک برچسب مواد تشکیل دهنده هستند که “طعم های مصنوعی” را به عنوان یکی از مواد اصلی فهرست می کند. طعم دهنده های مصنوعی صرفاً مخلوط های شیمیایی هستند که به نوعی طعم طبیعی را تقلید می کنند.

هر چیزی که ما بو می کنیم باید حاوی نوعی ماده شیمیایی فرار باشد – ماده شیمیایی که تبخیر می شود و وارد بینی فرد می شود ماده شیمیایی تبخیر شده با سلول های حسی بینی در تماس است و آنها را فعال می کند. در مورد طعم، یک ماده شیمیایی باید جوانه های چشایی را فعال کند. طعم یک حس نسبتاً خام است – فقط چهار حالت وجود دارد که زبان شما می تواند حس کند (شیرین، شور، ترش، تلخ) – در حالی که بینی می تواند هزاران رایحه مختلف را حس کند.

بنابراین بیشتر طعم دهنده های مصنوعی دارای اجزای طعم و بو هستند که طعم های میوه ای هر ۴ حالت طعم را به محصولات القا می کنند.طعم دهنده های میوه ای از جمله طعم های پرمصرف و جذابی هستند که اکثرا در صنایع غذایی و محصولات نوشیدنی به کاربرده می شود.

انواع اسانس میوه ای پرمصرف :

همانطور که گفتیم اسانس های میوه ای عمدتا در تولید محصولاتی نظیر کیک و بیسکوییت، لبنیات، شکلات و پاستیل و انواع نوشیدنی به کار می رود. علاوه بر طعم دهنده رزبری ، اسانس های زیر از طعم های پرمصرف این حوزه می باشند:

و…..

این موارد تنها بخشی از طعم های مجموعه چاشنا می باشد برای کسب اطلاع از سایر طعم های بروز و بازار پسند تماس حاصل فرمایید.

طعم دهنده تمشک ، طعم دهنده رزبری، اسانس میوه ای، Raspberry

قیمت طعم دهنده تمشک Raspberry پودری و مایع

قیمت خرید طعم دهنده تمشک Raspberry پودری و مایع با توجه به نوسانات بازار مابین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان متغیر است. طعم دهنده رزبری به صورت پودری در بسته بندی ۲۰ کیلویی و بصورت مایع در بسته بندی ۱۸ کیلویی عرضه می گردد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما