انواع اسانس کیک کلوچه بیسکوییت ویفر

جهت خرید انواع اسانس کیک کلوچه بیسکوییت ویفر از مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط باشید. انواع اسانس میوه ای با بهترین کیفیت ویژه انواع نوشیدنی و کیک و بیسکوییت نیز قابل عرضه می باشد.

طعم دهنده بیسکوییت

کاربرد اسانس بیسکوییت در تولید انواع بیسکوییت

طعم دهنده پرتقال، طعم دهنده نارگیل و طعم دهنده تمشک شاید طعم هایی هستند که اغلب تولیدکنندگان بیسکویت  از آنها بهره می برند. و در واقع، “کوکی های پرتقالی” یا “بیسکویت های وانیلی” بواسطه رایحه ی مطبوعی که دارند از فروش بیشتری برخوردار هستند. ‌‌‌‌

طعم دهنده ها ارتباط نزدیکی بین این طعم ها و میزان تولید مشخص می کنند. اما بیسکویت‌های بیشتری با طعم‌های جدید ارائه می‌شوند و ایده شکل دادن به یک طعم، به‌طور فزاینده‌ای تولیدکنندگان بیسکویت را مجذوب خود می‌کند که به دنبال چیزهای جدیدی برای ارائه هستند.

طعم در بیسکویت ها عنصر مهمی است که نه تنها طعم مشخص را تحریک می کند بلکه ویژگی های آن را در طول زمان حفظ می کند. با افزایش تمایل به مصرف میان وعده هایی نظیر محصولات از صنایع آردی و قنادی نظیر کیک، بيسکوئيت و شکلات تولید طعم دهنده های متنوع نیز افزایش یافته است.

تاثیر اسانس کیک کلوچه بیسکوییت ویفر در مصرف کننده

درک طعم ها (از طریق بخش های حسی ما مانند بو و مزه) به حرکت در می آید. گیرنده های متصل به مغز، مجموعه ای از احساسات و خاطرات را تحریک می کنند که مصرف کننده  را  به یک محصول با طعم موردنظر سوق دهد. بعد از شکل محصول تولیدکننده اسانس کیک را بلافاصله پس از آن به عنوان محرک احساسات ذهنی مورد توجه قرار می دهد.

در نهایت محصول نهایی باید از نظر وزن و طراحی طعم و مزه مطابق با انتظارات مصرف کننده باشد.

طعم دهنده بیسکوییت

قیمت اسانس بیسکوییت کیک و شکلات

قیمت انواع اسانس کیک کلوچه بیسکوییت ویفر با بهترین کیفیت بصورت مایع و پودری مابین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزارتومان‌ عرضه می شود. جهت خرید اسانس‌ های ویژه نوشیدنی و سایر طعم دهنده ها نیز می توانید با بخش فروش تماس بگیرید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما