فروش عمده اسانس های پودری

فروش عمده اسانس های پودری و مایع با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت روز دنیا در مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا آغاز شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سایر طعم دهنده ها تماس بگیرید.

فروش عمده اسانس های پودری

اسانس چیست؟

وقتی کلمه اسانس را در هر یک از موتورهای جستجو مانند گوگل سرچ کنید، کم و بیش همان تعاریف را خواهید دید. تعریف کلی این است که اسانس  ماده ای است که برای بهبود طعم غذا یا نوشیدنی یا تقویت طعم از آن استفاده می شود که با تغییر فصل تضعیف می شود. اسانس ها به دو صورت شبه طبیعی و طبیعی تولید و عرضه می شوند.

اسانس شبه طبیعی :

طعم دهنده های شبه طبیعی (طعم کننده های مصنوعی) در دو نوع قابل فروش هستند. اولین مورد طعم دهنده های مصنوعی به صورت مایع و دومی طعم دهنده های به صورت پودری است. فروش عمده اسانس های پودری و مایع در مراکز تولیدی و بازرگانی انجام می شود.

اسانس ها به دو دسته تقسیم می شوند:

• طعم دهنده شبه طبیعی مبتنی بر آب

• طعم دهنده شبه طبیعی مبتنی بر روغن

ابتدایی ترین اطلاعاتی که باید در مورد طعم دهنده ها بدانید این است که طعم های مایع و پودری را می توان در مواد خوراکی در مرحله تولید اضافه کرد. ساختار غذایی محصولی که اسانس در آن استفاده خواهد شد بررسی می شود. بررسی ساختار مواد غذایی، نشان می‌دهد آیا محصول مبتنی بر روغن، مبتنی بر آب یا هر دو محصول روغنی و مبتنی بر آب است.

پس اگر محصول نهایی عمدتاً مبتنی بر آب است، یعنی یک نوشیدنی، باید از طعمی مبتنی بر آب استفاده شود.

اگر محصول نهایی عمدتاً مبتنی بر روغن است (مانند خامه)، طعم‌های محلول در روغن ترجیح داده می شوند.

البته استثناهایی هم برای این وضعیت وجود دارد. برخی از محصولات هم محلول در روغن و هم در آب هستند. به عنوان مثال، هر دو طعم را می توان در محصولاتی مانند مارگارین و آدامس استفاده کرد.

طعم دهنده های پودری ویژه نوشیدنی

در مجموعه چاشنا می توانید انواع طعم دهنده های پودری میوه ای ویژه نوشیدنی را محلول در آب و روغن را تهیه کنید. علاوه بر طعم های میوه ای طعم های زیر را که از پرطرفدارترین طعم های دنیا هستند را مجموعه چاشنا عرضه می کند‌.

فروش عمده اسانس های پودری

فروش عمده اسانس های پودری

فروش عمده اسانس های پودری و مایع در شرکت چاشنا در بسته بندی های ۲۰ کیلویی و ۱۸ کیلویی عرضه می شود. جهت خرید و مشاوره در این زمینه با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما