قیمت عمده اسانس ترخون در سال 99

قیمت عمده اسانس ترخون در سال 99 با توجه به تحولات اقتصادی اخیر تغییراتی داشته است.بدین منظور شرکت چاشنا طرح فروش عمده اسانس ترخون در سال 99 تخفیفات ویژه ای را در نظر دارد. خریداران می توانند جهت خرید انواع اسانس های گیاهی و کسب اطلاعات بیشتر از قیمت سایر اسانس های صادراتی با مشاوران چاشنا تماس حاصل فرمایند.

ترخون چیست؟

در علم گیاه شناسی ترخون را به عنوان گیاهی چندساله و پایا معرفی می کنند که عطر و طعم منحصربفردی دارد.  عمدتا این گیاه را جدای از خواص داروئی در مصرف روزانه خود به صورت خوراکی مصرف می کنند. نام انگلیسی این گیاه tarragon می باشد.
ارتفاع این گیاه تا 30 سانتی متر و در برخی شرایط تا یک متر نیز می رسد، برگ های آن منقسم به 3 لوب است و کاپیتول های آن نیز سبز رنگ و کوچک و خوشه ای و مجتمع هستند. اگر ساقه برگ‌دار گیاه را با انگشتان فشار بدهید رایحه ی خاص آن با آزاد شدن اسانس ها به مشام می رسد. طول هریک از برگ های آن بین 3 تا 8 و عرض آنها 0.5 تا 1.2 سانتی متر است. لبه های برگ های آن صاف و فاقد دندانه و کرک هستند. گل های آن به رنگ های زرد و قهوه ای تیره و به شکل خوشه ای و مجتمع ظاهر می شوند. ممکن است در برخی مناطق و شرایط ترخون گل و بذر تولید نکند. ریشه های گیاه ترخون از نوع ریزوم می باشند.
گلهای آن هرمافرودیت هستند و با باد گرده افشانی انجام می دهند.

ترخون چیست؟

اسانس ترخون داروئی ضد روماتیسم

دو عامل دخیل در ایجاد رماتیسم که موجب درد مفاصل و التهاب مفاصل می شود؛ عدم گردش خون مناسب در اندام هایی مثل دست و پا و تجمع مواد مضر همچون اسید اوریک در بدن می باشد. بنابراین برای درمان این بیماری باید این دوعامل را رفع کنیم. اول کمک به بهبود سرعت و عملکرد دستگاه گردش خون, دوم دفع سموم از بدن.
اسانس ترخون با املاح موثری که دارد موجب افزایش توانایی و تقویت گردش خون در بدن می شود.و با گرم شدن ناحیه آسیب دیده به واسطه افرایش گردش خوم مانع از تجمع اسید اوریک در این محل می شود. ترخون همچنین با تحریک دفع ادرار و مدفوع می تواند به فرایند دفع سموم بدن کمک کند.

قیمت عمده اسانس ترخون در سال 99

چاشنا به عنوان مرجع خرید و فروش اسانس های گیاهی و داروئی قیمت عمده اسانس ترخون در سال 99 را بسته به فصل برداشت و اسانس گیری و عوامل دیگر حدودا از 1 میلیون تا 4 میلیون تومان اعلام می کند.جهت خرید اسانس ترخون طبیعی با کارشناسان فروش چاشنا تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما