مجموعه چاشنا شما را به خرید بهترین محصولات انواع اسانس ، عصاره و طعم دهنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده اسانس ترخون در سال 99

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترخون چیست؟ اسانس ترخون داروئی ضد روماتیسمقیمت عمده اسانس ترخون در سال 99

قیمت عمده اسانس ترخون در سال 99 با توجه به تحولات اقتصادی اخیر تغییراتی داشته است.بدین منظور شرکت چاشنا طرح فروش عمده اسانس ترخون در سال 99 تخفیفات ویژه ای را در نظر دارد. خریداران می توانند جهت خرید انواع اسانس های گیاهی و کسب اطلاعات بیشتر از قیمت سایر اسانس های صادراتی با مشاوران چاشنا تماس حاصل فرمایند.

ترخون چیست؟

در علم گیاه شناسی ترخون را به عنوان گیاهی چندساله و پایا معرفی می کنند که عطر و طعم منحصربفردی دارد.  عمدتا این گیاه را جدای از خواص داروئی در مصرف روزانه خود به صورت خوراکی مصرف می کنند. نام انگلیسی این گیاه tarragon می باشد.
ارتفاع این گیاه تا 30 سانتی متر و در برخی شرایط تا یک متر نیز می رسد، برگ های آن منقسم به 3 لوب است و کاپیتول های آن نیز سبز رنگ و کوچک و خوشه ای و مجتمع هستند. اگر ساقه برگ‌دار گیاه را با انگشتان فشار بدهید رایحه ی خاص آن با آزاد شدن اسانس ها به مشام می رسد. طول هریک از برگ های آن بین 3 تا 8 و عرض آنها 0.5 تا 1.2 سانتی متر است. لبه های برگ های آن صاف و فاقد دندانه و کرک هستند. گل های آن به رنگ های زرد و قهوه ای تیره و به شکل خوشه ای و مجتمع ظاهر می شوند. ممکن است در برخی مناطق و شرایط ترخون گل و بذر تولید نکند. ریشه های گیاه ترخون از نوع ریزوم می باشند.
گلهای آن هرمافرودیت هستند و با باد گرده افشانی انجام می دهند.

اسانس ترخون داروئی ضد روماتیسم

دو عامل دخیل در ایجاد رماتیسم که موجب درد مفاصل و التهاب مفاصل می شود؛ عدم گردش خون مناسب در اندام هایی مثل دست و پا و تجمع مواد مضر همچون اسید اوریک در بدن می باشد. بنابراین برای درمان این بیماری باید این دوعامل را رفع کنیم. اول کمک به بهبود سرعت و عملکرد دستگاه گردش خون, دوم دفع سموم از بدن.
اسانس ترخون با املاح موثری که دارد موجب افزایش توانایی و تقویت گردش خون در بدن می شود.و با گرم شدن ناحیه آسیب دیده به واسطه افرایش گردش خوم مانع از تجمع اسید اوریک در این محل می شود. ترخون همچنین با تحریک دفع ادرار و مدفوع می تواند به فرایند دفع سموم بدن کمک کند.

قیمت عمده اسانس ترخون در سال 99

چاشنا به عنوان مرجع خرید و فروش اسانس های گیاهی و داروئی قیمت عمده اسانس ترخون در سال 99 را بسته به فصل برداشت و اسانس گیری و عوامل دیگر حدودا از 1 میلیون تا 4 میلیون تومان اعلام می کند.جهت خرید اسانس ترخون طبیعی با کارشناسان فروش چاشنا تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

واحد مشاوره و فروش

راه های ارتباطی:

phone icon دفتر فروش تهران: 02128427013

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info.chashna@gmail.com

مجموعه چاشنا شما را به خرید بهترین محصولات انواع اسانس ، عصاره و طعم دهنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.