انواع اسانس های پودری ویژه غلات

آیا می دانستید نقش اسانس های پودری ویژه غلات در میزان فروش چه مقدار تأثیر گذار است؟ اگر به دنبال تنوع در تولیدات خود با طعم های طراحی شده و جدید هستید؟ اگر کیفیت طعم دهنده ها برای شما اولین گزینه مهم در خرید اسانس های پودری است؟ در سرزمین عطر و طعم چاشنا علاوه بر تنوع طعم می توانید کیفیت را نیز تجربه کنید.

انواع اسانس های پودری ویژه غلات

غلات حجیم شده چیست؟

به طور کلی غلات حجیم شده شامل غلاتی نظیر گندم, برنج, جو و ذرت می باشد.
که آن را در شکل های متفاوت پولکی , ورقه ای و دانه ی کامل حجیم شده به بازار عرضه می کنند.
ذرت از جمله غلاتی می باشد که در این زمینه بیشتر به کار برده می شود.
براساس تعاریف استاندارد ملی, غلات حجیم شده عبارتست از بلغور و ارد غلات که توسط دستگاهی به نام اکسترودر, تحت دما و فشار بالا بصورت حجیم شده و پخته عرضه می شوند.
نوع دیگری از غلات نیز وجود دارد که از دانه ی غلات تولید می گردد.
در این روش دانه های غلات نظیر گندم, برنج و ذرت  تحت شرایط انفجاری ویژه ای تولید می شوند.سپس با استفاده از اسانس های پودری ویژه غلات وارد مرحله طعم دهی و پوشش دهی خواهند شد.
از مایعات شکلاتی و میوه ای به عنوان پوشش و از طعم های متفاوت و جذاب مشتری پسند در طعم دهی از ان استفاده می کنند. علاوه بر پوشش از برخی طعم دهنده های میوه ای و شکلاتی به روش تزریقی و مغذی نمودن غلات استفاده می کنند.به طور مثال از عسل و شکلات و برخی سس های خوش طعم جهت روکش دهی از آن ها استفاده می شود.
در واقع با استفاده از انواع طعم دهنده ها به صورت تزریقی, روکش و یا پودری ( سیزنینگ) در زمینه طعم دهی انواع غلات استفاده می کنند.
با توجه به سلایق مشتری و میزان بازار پسندی تولیدکنداگان از انواع اسانس یا طعم دهنده های متفاوت بهره می برند.در ادامه می توانید با بخش از طعم های ویژه صنایع چیپس و اسنک و غلات نیز آشنا شوید.

فروش انواع اسانس های پودری ویژه غلات

مجموعه چاشنا با ارائه جدیدترین طعم دهنده های ویژه صنایع اسنک و انواع غلات بهترین نمونه ها و پرفروش ترین طعم های پرطرفدار در این صنعت را معرفی می کند که شامل موارد زیر است:

طعم دهنده پیاز پودری
طعم دهنده پیاز و خامه
طعم دهنده کچاب
طعم دهنده جدید موزی
طعم دهنده پنیر چدار
طعم دهنده لیمو
طعم دهنده شکلات

انواع اسانس های پودری ویژه غلاتجهت کسب اطلاعات از سایر طعم دهنده ها و قیمت انواع اسانس های پودری ویژه غلات می توانید با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما