بازار اسانس
خانه / اسانس صنایع غذایی / عرضه انواع اسانس آرایشی بهداشتی و خوراکی

عرضه انواع اسانس آرایشی بهداشتی و خوراکی

شرکت عطر و طعم چاشنا از مراکز فعال در زمینه ارائه انواع اسانس آرایشی بهداشتی و خوراکی می باشد. ما سعی بر آن داشته ایم با خلاقیت و دانش بازارپسندی تنوع بالایی در دسته بندی محصولات خود ارائه نماییم. مشتریان عزیز می توانند با تشریح رایحه ی مد نظر خود در کمترین زمان اسانس های طبیعی و اسانس های شبه طبیعی را تهیه کنند.

موارد استفاده از انواع اسانس خوراکی و صنعتی

اسانس ها غالبا به عنوان ایجاد کننده طعم یا تشدید کننده طعم های مختلف در انواع تولیدات می باشند. به طور کلی افزودنی ها می تواند به صورت خوراکی، بهداشتی آرایشی و دارویی و…به کار گرفته شود.بنابراین کمتر محصولی را می توان یافت که اسانس از افزودنی های ترکیبات اصلی آن نباشد.
به عنوان مثال طعم های نافذ و عطر دلپذیر در محصولات خوراکی نظیر انواع آب میوه و شکلات و …به لطف اسانس های میوه ای خوراکی شبه طبیعی است.اسانس های خوراکی به دوصورت طبیعی و شبه طبیعی تولید و عرضه می شود. اسانس های خوراکی طبیعی حاصل استخراج از دستگاه های اسانس گیری از گیاهان دارویی, خشکبار و برخی میوه ها هستند. اسانس های خوراکی شبه طبیعی نیز حاصل واکنش های شیمیایی در آزمایشگاه های تولید عطر و طعم هستند.که مورد دوم به دلیل قیمت به صرفه تر و جنبه اقتصادی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
اسانس های دیگری که بیشتر مورد مصرف هستند اسانس های صنعتی ویژه صنایع آرایشی و بهداشتی هستند. اسانس ها در این صنعت از افزودنی های مهم هستند که باید در مواد اولیه این مواد اضافه گردد اسانس های میوه ای غیر خوراکی در این محصولات از افزودنی های مهم می باشد.

نحوه خرید انواع اسانس آرایشی بهداشتی و خوراکی

امروزه میزان بهره مندی و کاربرد اسانس در بین تولیدات افزایش چشمگیری داشته است. که به همان میزان خرید آن ساده و بیشتر شده است. قیمت اسانس ها بسته به کیفیت و نوع محصول کاملا متفاوت است.
فروشگاه و مجموعه عطر و طعم چاشنا عرضه کننده بهترین و ارزان ترین اسانس آرایشی بهداشتی و صنعتی می باشد.که توانسته آرشیوی کامل از اسانس های صنعتی و خوراکی را در قالب طبیعی و شبه طبیعی بفروش برساند. مشتریان قادر خواهند بود در چاشنا انواع اسانس روغنی طبیعی را در کنار طعم دهنده های شبه طبیعی خوراکی و غیر خوراکی تهیه کنند.

کارشناسان ما جهت ارائه اطلاعات جامع تر و اطلاع رسانی از کلکسیون طعم ها آماده مشاوره و اطلاع رسانی هستند

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اسانس شوکوریچ سیمرایز symrise

فروش اسانس شوکوریچ سیمرایز symrise با بهترین کیفیت و طعم دهی بالا در مجموعه چاشنا …

کانال تلگرام