فروش اسانس آویشن باغی طبیعی

در طی چند سال گذشته با توجه به بهره مندی بیشمار از خواص دارویی آویشن باغی و فرآورده های آن صادرات و خرید و فروش اسانس آویشن باغی طبیعی رونق زیادی داشته است.چاشنا به عنوان یکی از مراکز فروش اسانس های طبیعی با بیشترین ماده مؤثر فعالیت دارد.

معرفی مشخصات اسانس آویشن باغی طبیعی

اسانس آویشن باغی طبیعی مایع به دست آمده از تقطیر توسط بخارآب گیاه و سرشاخه‌های گل‌دار آویشن باغی است
نام‌های این محصول شامل موارد زیر است:
ژنریک: Aethroleum Thymi
فارسی: اسانس آویشن طبیعی و اسانس آویشن باغی
انگلیسی: Thyme oil, Garden thyme oil
مشخصات فیزیکی و ظاهری اسانس آویشن: اسانس آویشن به صورت کاملا شفاف، معطر بابوی تند تیمول، رنگ زرد و گاهی به رنگ زرد متمایل به قرمز تا قهوه‌ای می‌باشد.

معرفی مشخصات اسانس آویشن باغی طبیعی
معرفی مشخصات اسانس آویشن باغی طبیعی

مشخصات شیمیایی اسانس آویشن :تیمول = 37-55

بتا-مایرسن = 1-3

کارواکرول = 0.5-5.5

پارا-سایمن = 14-28

لینالول = 1.5-6.5

خواص مهم و کاربرد طبی آن برای بیماری ها

یکی از خواص مهم اسانس آویشن باغی طبیعی از بین بردن عفونت های موجود در سینه و گلو است که عامل سرماخوردگی و سرفه هستند. این اسانس تأثیر زیادی در از بین بردن عفونت‌، اضطراب، سموم بدن دارد و دارویی مؤثر در درمان بیخوابی است. به دلیل وجود بسیار بالای موادی نظیر کاريوفیلن و کمفن در اسانس آویشن، این اسانس را به یک ضدعفونی خیلی قوی تبدیل کرده که یکی از داروهای گیاهی مؤثر در درمان و رفع عفونت‌های پوستی و داخلی می باشد. اسانس آویشن پوست را از باکتری‌ها و عفونت‌های قارچی که موجب آسیب به بافت و سلامت پوست می شوند محافظت می نماید. بیماری ها و مشکلات پوستی نظیر انواع زخم, خراش, سوختگی, آکنه و بثورات جلدی با اسانس آویشن باغی طبیعی قابل درمان است. بیماری های لثه و مشکلات عمده دهان و دندان همچون پوسیدگی دندان و بوی بد دهان را می توان با اسانس آویشن کاهش داد. این اسانس آنتی باکتریال با کشتن میکروب و باکتری های مضر دهان اکثر امراض دهان و دندان را از بین می برد.

خواص مهم و کاربرد طبی آن برای بیماری ها

خرید و فروش اسانس آویشن باغی طبیعی

مجموعه عطر و طعم چاشنا عرضه کننده اسانس های صادراتی با بالاترین خلوص و ماده موثره بهترین اسانس آویشن و اسانس گیاهان دارویی را تولید و عرضع می نماید.

کارشناسان چاشنا آماده ارائه مشاوره در زمینه فروش اسانس آویشن باغی طبیعی و صادرات اسانس های طبیعی می باشند جهت کسب اطلاع از قیمت اسانس آویشن باغی طبیعی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما