فروش اسانس علف لیمو طبیعی

مجموعه عطر و طعم چاشنا در زمینه فروش اسانس علف لیمو با بهترین کیفیت فعالیت دارد.اگر به دنبال خرید بهترین اسانس علف لیمو یا اسانس لمون گرس هستید پیشنهاد چاشنا به شما اسانس علف لیمو با بیشترین ماده موثره تولید شرکت چاشنا است.درادامه با این اسانس بیشتر آشنا شوید.

علف لیمو چیست؟

علف لیمو گیاهی چند ساله از جمله گیاهان بومی کشورهای آسیایی است. این گیاه دارای برگ هایی نازک و طولانی می باشد که همانطوری که از اسمش مشخص است بویی همچون بوی لیمو دارد. که البته برخلاف لیمو طعمی شیرین تر و ملایم تر دارد. اسانس علف لیمو، دارای عطر و رایحه ای بسیار دلنشین، و با خواص درمانی شگفت انگیز است. خواص اسانس علف لیمو بیشمار است که به دلیل خواص و کاربردهای فراوان صادرات آن رونق یافته است.
لمون گرس از جمله گیاهان گرمسیری می باشد که به دلیل داشتن طعمی لیمویی و شبیه اسانس زنجبیل به عنوان یکی از عطرهای مرکبات شناخته شده است.

انواع کاربرد گیاه و اسانس علف لیمو

از دیرباز تاکنون کاربرد و فروش گیاه علف لیمو و اسانس علف لیمو به عنوان یکی از اسانس های معطر پرفروش در طب سنتی، آروماتراپی، آشپزی و همچنین در صنایع بهداشتی و زیبایی بسیار رونق یافته است.
همه اجزا این گیاه شامل برگ ها، ساقه ها و گل های آن کاربردها و درمان های مختلفی دارد که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. به راحتی می توان گیاه علف لیمو را بصورت تازه و خشک شده در بازار پیدا کرد و کاملا قابل دسترس است. علاوه بر خود گیاه تولید و فروش روغن یا اسانس علف لیمو انجام می شود. فروش اسانس علف لیمو و مکمل های حاوی آن در بازار ارائه می شود. اغلب به واسطه خواص بی نظیر اسانس علف لیمو از آن جهت درمان های خانگی و درمان امراض مختلف استفاده می کنند.

انواع کاربرد گیاه و اسانس علف لیمو

فروش اسانس علف لیمو با نازلترین قیمت

در راستای افزایش محبوبیت و کاربرد گسترده اسانس علف لیمو در جهان و همچنین در ایران تولید این اسانس شگفت آور در حال رونق است.
شرکت چاشنا به عنوان یکی از مراکز تولید اسانس های گیاهی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت, تولید اسانس علف لیمو یا اسانس لمون گرس را نیز به چرخه تولید خود اضافه نموده است. چاشنا با بهره گیری از کارشناسان متبحر و بروزترین دستگاه های اسانس گیری اتوماتیک مفتخر است که مرغوب ترین اسانس علف لیمو یا اسانس لمون گرس را ارائه می دهد.

جهت خرید و فروش اسانس علف لیمو و یا لمون گرس در زمینه صادرات کارشناسان فروش ما در خدمت مشتریان گرامی می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما