تولید و فروش اسانس مرزه با آنالیز

شرکت چاشنا نیز یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و فروش اسانس مرزه می باشد که با تولید این محصول با بیشترین ماده موثره توانسته در این بازار رقابت نماید.جهت کسب اطلاع از نحوه خرید اسانس مرزه و قیمت اسانس مرزه با عوامل فروش تماس حاصل فرمایید.

تولید اسانس مرزه

شناسنامه گیاه مرزه

  • نام : مرزه
  • خاستگاه : مناطق مدیترانه
  • نام انگلیسی مرزه :SUMMER SAVORY
  • نام علمی مرزه :SATUREIA HORTENSIS
  • خانواده مرزه :LAMIACEAE – نعناعیان
  • نام های دیگر مرزه : Garden savory, Savory

طبیعت سبزی مرزه گرم و خشک و با عطر و طعمی نافذ و دلپذیر است. این گیاه بسیار خوشبو و با طعمی بینظیر طرفداران زیادی در سراسر دنیا از اروپا تا آمریکای شرقی دارد. از نظر گیاه‌شناسی، آن را با نام  Satureja hortensis و از خانواده نعناعیان معرفی کرده اند.
با برگ‎هايی بدون دمبرگ و باریک که به دلیل پوشیده شدن از کرک نرم است همچنین برگ های آن نوک تیز و به شکل متقابل و با غده های فراوان است. تارهاي غده‎اي این گیاه سرشار ار اسانس‎ است.یکی دیگر از اسانس های خوشبو با خواص بیشمار اسانس گیاه نعناع فلفلی می باشد.
این گیاه سرشار از ویتامین هایی نظیر B کمپلکس ، نیاسین, تیامین, ویتامین A ، C و پیرودوکسین دارد.
در ایران فصل گلدهی مرزه بین ماه های تیر تا شهریور است.بر اساس اطلاعات گیاه شناسی مرزه بومي مديترانه
شرقي و مناطق جنوب غربي آسيا است.
رویشگاه مرزه یکی از عوامل کمیت و کیفیت اسانس مرزه است. یکی از اسانس های عالی و موثر مرزه نوع مرزه خوزستانی و مرزه کوهی در ایران است که از گیاهان بومی ایران است که به طور گسترده در جنوب کشور و کوه ها پراکنش دارد.

تولید اسانس مرزه

افزایش تولید اسانس مرزه در راستای مصارف بیشتر

از قدیم این گیاه نقش کاربردی در درمان های طب سنتی داشته ولی امروزه، مصارف خانگی, تجاری و درمانی آن در کل دنیا در اشکال مختلف نظیر چاشنی مرزه , اسانس مرزه , عرق مرزه, روغن مرزه و … کشت و تولید می‌شود.
به طور مثال در صورت استفاده درست از مرزه خوزستاني، می توان آن را به عنوان یکی از داروهای موثر در کاهش ميزان چربي خون به کار گرفت.
لازم به ذکر است که اسانس بوقناق صادراتی از جمله محصولات پرفروش و پرخواص در زمینه گیاهان داروئی می باشد.
سرزمین عطر و طعم چاشنا از فعالان عرصه تولید اسانس گیاهان دارویی با کیفیت مرغوب و صادراتی, با افتخار در زمینه تولید و فروش اسانس مرزه اقدام نموده است.

تلفن تماس جهت آگاهی بیشتر از نحوه خرید اسانس مرزه و قیمت اسانس مرزه در سایت درج شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما