فروش طعم دهنده دود پودری

فروش طعم دهنده دود پودری با طعم دهی فوق العاده و ماندگار ویژه صنایع گوشتی و تولیدکنندگان صنایع سوسیس کالباس و تولید غذاهای آماده و نیمه آماده با تخفیفات ویژه خرید آنلاین.جهت خرید اسانس دود پودری با چاشنا همراه باشید.

اسانس دودی چیست؟

یکی از روش های افزایش ماندگاری و جلوگیری از فساد موادخوراکی در گذشته، علاوه بر فریز نمودن آنها و یا نمک سود کردن مواد غذایی، دودی کردن خوراکی ها بوده است. مراحل دودی کردن مواد غذایی در قدیم به این روش بوده است که خوراکی هایی همچون برنج، ماهی و گوشت را به مدت چندین ساعت (بین 8-10 ساعت) در دود حاصل از سوزاندن چوب قرار داده تا مواد در نهایت بو و طعم دود را به خود بگیرند. اما امروزه استفاده از این روش منسوخ شده است و دودی نمودن مواد غذایی صرفا به منظور تنوع در بو و طعم ها انجام می گیرد. علاوه بر این امروزه این روش به دست آوردن عطر و طعم دود فراموش شده و به کلی از بین رفته است و طعم دهنده دودی توانسته شرایط لازم را برای طرفداران عطر و طعم دود آسان کرده است.
بدین منظور کافی است جهت دودی نمودن عطر و طعم مواد غذایی مورد نظر مقداری از اسانس دودی را به آن ها اضافه کنید. امروزه با خرید و فروش طعم دهنده دود پودری موارد استفاده از اسانس دود در صنایع تولیدی خوراکی ها و فرآورده های گوشتی افزایش یافته و استقبال زیادی از آنها شده است.

اسانس دودی چیست؟

فروش طعم دهنده دود پودری با قیمت مناسب

فروش طعم دهنده دود علاوه بر نوع پودری  به دو صورت اسانس مایع و اسانس دود پودری در مقادیر مورد نیاز خریدار در مجموعه چاشنا قابل عرضه می باشد .
انواع اسانس ها و طعم دهنده های صنایع گوشت و فرآورده های غذایی نیمه آماده وارد شده توسط مجموعه عطر و طعم چاشنا با بهترین کیفیت و طعمی ماندگار و طبیعی قابل ارائه می باشد.
چاشنا با ارائه طعم دهنده های مرغوب طعمی خاص را به محصولات شما میبخشد.
فروش طعم دهنده دود پودری در بسته بندی های مختلف موجود می باشد که کارشناسان ما بسته به نوع محصول خریدار را راهنمائی می نمایند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نرخ روز انواع طعم دهنده های پودری با کارشناسان ما تماس بگیرید.
ادویـــه میکس ژامبون مرغ
ادویـــه میکس ژامبون گوشت
ادویـــه میکس طبیعی لیــــونر
ادویـــه میکس همبرگر
ادویـــه میکس کباب
ادویـــه میکس مارتادلا
ادویـــه میکس سوسیس آلمانی
ادویـــه میکس کوکتل
ادویـــه میکس هات داگ
ادویـــه میکس فرانکفورتر
ادویـــه میکس کالباس خشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما