فروش اسانس پودری پیاز جعفری

فروش اسانس پودری پیاز جعفری با بهترین کیفیت صادراتی در مجموعه عطر و طعم چاشنا آغاز شد. اگر به دنبال خرید اسانس های پودری ویژه صنایع چیپس و اسنک می باشید چاشنا بهترین پیشنهاد ها را با طعم های جذاب و جدید برای شما دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آشنایی با انواع طعم دهنده های صنایع چیپس، اسنک و طعم دهنده پودری پیاز جعفری با ما در ارتباط باشید.

 

 

طراحی انواع طعم و مزه در چاشنا:

در چاشنا هدف اصلی ارائه طعم دهنده های اسنک، آجیل آلات و حبوبات با کیفیت استاندارد های خاص  این صنایع می باشد که با رعایت درصد نمک و تشدیدکننده های غیرمجاز استاندارد طراحی و فرموله می شوند. فرم فیزیکی طعم دهنده های این صنایع به صورت پودری است و براساس نیاز و سفارش  می توان فرم فیزیکی را در قالب مایع نیز ارائه کرد.

 

از جمله خدمات دیگر ویژگی این طعم دهنده ها، امکان ایجاد تغییر در دوز مصرفی و تغییر در برخی پارامترهای آن می باشد. تولید کننده با تست طعم دهنده در تولید اولیه خود می تواند به عنوان سمپل محصول را انتخاب و سپس خرید خود را ثبت نماید.

چرا در تولید اسنک ، چیپس و … از طعم دهنده استفاده می شود؟
به منظور ایجاد تنوع در طعم و مزه محصولات
برقراری احساس همگرائی بیشتر بین مصرف کننده با تولیدات مصرفی
ایجاد تاثیرات تکمیلی در افزایش فروش محصولات
حفظ ماندگاری مزه در محصولات
ایجاد تمایل در افزایش مصرف تولیدات توسط مصرف کننده

خرید چاشنی پیاز و جعفری ویژه چیپس و اسنک

چاشنی پیاز جعفری یکی دیگر از طعم دهنده‌ های پرطرفدار در صنایع چیپس و اسنک است. طعم پیاز و جعفری ترکیبی خوش طعم از دو طعم متفاوت و اصیل ایرانی است که طرفداران خاص خود را دارد. علاوه بر شکل و کیفیت، طعم،  یکی از ارکان اصلی در حین تولید فرآورده های غذایی است. طعم در عین حال که می تواند فروش محصول را رونق دهد، با عدم توجه تولیدکننده به سلیقه و نظر مشتری می تواند به طور چشمگیری فروش را کاهش دهد.

 

بنابراین انتخاب طعم و مزه از مهم ترین مراحل تولید تنقلات و سایر فراورده های مصرفی است. از این رو طراحان طعم، با الهام از طعم های طبیعی، توانسته‌اند طعم های شبه طبیعی طراحی و به بازار ارائه دهند. در عین حال انتخاب هرکدام از طعم دهنده ها درایت و تجربه موردنیاز را می طلبد. در همین راستا کارشناسان بخش فروش در طعم دهنده های شبه طبیعی چاشنا، خریداران را در این زمینه راهنمایی نموده که انتخابی درست و ایده آل را تجربه کنند.

 

 

خرید چاشنی پیاز و جعفری ویژه چیپس و اسنک

فروش اسانس پودری پیاز جعفری


سرزمین عطر و طعم چاشنا طرح فروش اسانس پودری پیاز جعفری را با تخفیفات ویژه خرید عمده و آنلاین آغاز نموده است. هدف این مجموعه ارائه تنوع و کیفیت به مشتریان است. اسانس های گیاهی دارویی با بیشترین ماده موثر، یکی دیگر از محصولات چاشنا است. به منظور خرید و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما