بازار اسانس
خانه / اسانس پودری / فروش اسانس پودری پیاز جعفری

فروش اسانس پودری پیاز جعفری

فروش اسانس پودری پیاز جعفری با بهترین کیفیت صادراتی در مجموعه عطر و طعم چاشنا آغاز شد.اگر به دنبال خرید اسانس های پودری ویژه صنایع چیپس و اسنک می باشید چاشنا بهترین پیشنهادها با طعم های جذاب و جدید را دارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آشنایی با انواع طعم دهنده های صنایع چیپس و اسنک و همچنین طعم دهنده پودری پیاز جعفری با ما در ارتباط باشید.

طراحی انواع طعم و مزه در چاشنا:

در چاشنا هدف اصلی ارائه طعم دهنده های اسنک، آجیل آلات و حبوبات با کیفیت استانداردهای خاص ویژه این صنایع می باشد که با رعایت درصد نمک و تشدیدکننده های غیرمجاز استاندارد طراحی و فرموله می شوند.

فرم فیزیکی طعم دهنده های این صنایع به صورت پودری است و براساس نیاز و سفارش  می توان فرم فیزیکی را در قالب مایع نیز ارائه کرد. از جمله خدمات دیگر  ویژگی این طعم دهنده ها امکان ایجاد تغییر در دوز مصرفی و تغییر در برخی پارامترهای آن می باشد. تولید کننده با تست طعم دهنده در تولید اولیه خود می تواند به عنوان سمپل محصول را انتخاب و سپس خرید خود را ثبت کند.

چرا در تولید اسنک ، چیپس و … از طعم دهنده استفاده می شود؟

  • به منظور ایجاد تنوع در طعم و مزه محصولات
  • برقراری احساس همگرائی بیشتر بین مصرف کننده با تولیدات مصرفی
  • ایجاد تاثیرات تکمیلی در افزایش فروش محصولات
  • حفظ ماندگاری مزه در محصولات
  • ایجاد تمایل در افزایش مصرف تولیدات توسط مصرف کننده

خرید چاشنی پیاز و جعفری ویژه چیپس و اسنک

چاشنی پیاز جعفری یکی دیگر از طعم دهنده‌های پرطرفدار در صنایع چیپس و اسنک است. طعم پیاز و جعفری ترکیبی خوش طعم از دو طعم متفاوت و اصیل ایرانی است که طرفداران خاص خود را دارد. علاوه بر شکل و کیفیت طعم یکی از ارکان اصلی در حین تولید فرآورده های غذایی است. طعم در عین حال که میتواند فروش محصول را رونق دهد, با عدم توجه تولیدکننده به سلیقه و نظر مشتری می تواند به طور چشمگیری فروش را کاهش دهد.بنابراین انتخاب طعم و مزه از مهم ترین مراحل تولید تنقلات و سایر فراورده های مصرفی است.

از این رو طراحان طعم با الهام از طعم های طبیعی, توانسته اند طعم های شبه طبیعی طراحی و به بازار ارائه دهند. که در عین حال انتخاب هرکدام از طعم دهنده ها درایت و تجربه موردنیاز را می طلبد. در همین راستا کارشناسان بخش فروش در طعم دهنده های شبه طبیعی چاشنا, خریداران را در این زمینه راهنمایی نموده که انتخابی درست و ایده آل را تجربه کنند.

فروش اسانس پودری پیاز جعفری


سرزمین عطر و طعم چاشنا طرح فروش اسانس پودری پیاز جعفری را با تخفیفات ویژه خرید عمده و آنلاین آغاز نموده است. هدف این مجموعه ارائه تنوع و کیفیت به مشتریان است. اسانس های گیاهی دارویی با بیشترین ماده موثره نیز یکی دیگر از محصولات چاشنا است.

به منظور خرید و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسانس خامه مایع و پودری symris

مناسب ترین قیمت اسانس خامه مایع و پودری (سیمرایز) symris  در مجموعه چاشنا عرضه می …

کانال تلگرام