مجموعه چاشنا شما را به خرید بهترین محصولات انواع اسانس ، عصاره و طعم دهنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش اسانس ارل گری و طعم دهنده برگاموت چای

آنچه در این مقاله می خوانید...

حس طعم برگاموت در چای ارل گریمشخصات حسی اسانس برگاموتچاشنا ارائه کننده بهترین اسانس ارل گری
فروش اسانس ارل گری

ارائه و فروش اسانس ارل گری و طعم دهنده برگاموت چای یکی دیگر از خدمات پرفروش و پرطرفدار سرزمین چاشنا می باشد. چای ارل گری به طور معمول حاصل ترکیب برگ های چای سیاه با طعم دهنده ارل گری یا اسانس برگاموت است.
کیفیت چای ارل گری به مرغوبیت طعم دهنده برگاموت بستگی دارد که ما با اطمینان این مرغوبیت را تضمین می کنیم.

حس طعم برگاموت در چای ارل گری

استفاده از اسانس ارل گری یا طعم دهنده برگاموت اولین بار در کشور انگلستان و برای خوش عطر نمودن چای خانواده نخست وزیر این کشور به کار برده شد. و نام ارل گری را به این چای نسبت دادند.

بعدها آن ها اجازه استفاده و ارائه این چای اعلاء را برای عموم صادر کردند. طعم دهنده ارل گری در واقع برگرفته از اسانس برگاموت یکی از انواع مرکبات کمیاب و خوش عطر است.
برگاموت از کلمه ایتالیایی bergamotto گرفته شده است، از نظر اندازه شبیه پرتقال و از نظر رنگ دارای پوسته ای سبز یا زرد کم رنگ مانند لیمو می باشد.
از قدیم ذائقه مردم به سمت چای با طعم هل و دارچین متمایل بود بنابراین چای های طعم دار امروزی از طعم دهنده های سنتی نظیر طعم هل و اسانس زنجبیل استفاده می کنند.
برگاموت را در ایران و برخی کشورها با نام ترنج می شناسند که حاصل پیوند لیمو و پرتقال است. ولی گرایش برگاموت بیشتر به سمت لیمو است تا به پرتغال، که این ویژگی در گونه مِیِر (Meyer lemons) بیشتر دیده می شود.

فروش اسانس ارل گری

مشخصات حسی اسانس برگاموت

اسانس برگاموت دارای رنگ های متغیری در زمینه ی سبز تا سبز تیره است. اگر ماده Bergaptene در آن حذف شود رنگ آن به رنگ زرد تغییر رنگ می دهد.
از نظر طعم نیز، ترشی آن از لیمو کمتر و تلخی اش بیشتر از گریپ فروت است.
ارتفاع درخت میوه ی ترنج یا برگاموت تا سه الی چهار متر می رسد از آنجاییکه درخت برگومات از گونه های حساس مرکبات است. برای رسیدن به مرحله ی شکوفه دهی در زمستان باید در شرایط اقلیمی خاص و خاک مناسب رشد داشته باشد.
اسانس ارل گیری و طعم دهنده ارل گیری حاصل روغن میوه برگاموت می باشد. شرکت چاشنا علاوه بر پیشنهاد انواع طعم دهنده متنوع چای مرکز ارائه ی بهترین طعم دهنده ارل گیری چای با طعمی جذاب و عطری دل انگیز از کشور اسپانیا می باشد.

فروش اسانس ارل گری

چاشنا ارائه کننده بهترین اسانس ارل گری

در ایران طعم دهنده ارل گری در صنعت تولید چای جایگاه ویژه ای دارد و مسلما قیمت چای دارای اسانس ارل گری تا حدودی قیمت بیشتری نسبت به چای های دیگر دارد.
از طرفی مرغوبیت و عطر اسانس چای ارل گری در قیمت و میزان فروش بی تأثیر نیست. این کیفیت را با خرید طعم دهنده ارل گری از چاشنا می توانید تجربه کنید.
خدمات مشاوره و فروش اسانس ارل گری و اطلاعات بیشتر از قیمت طعم دهنده ارل گری و نحوه خرید اسانس برگاموت از طریق تماس با مشاوران ما امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

واحد مشاوره و فروش

راه های ارتباطی:

phone icon دفتر فروش تهران: 02171057031

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info.chashna@gmail.com

مجموعه چاشنا شما را به خرید بهترین محصولات انواع اسانس ، عصاره و طعم دهنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.