قیمت اسانس انیسون طبیعی

 

قیمت اسانس انیسون طبیعی براساس میزان ماده موثره تعیین می شود‌. اسانس های طبیعی مانند Anise essential oil ، اسانس زنجبیل ، اسانس آویشن و سایر اسانس های گیاهی توسط مجموعه تولیدی چاشنا با بالاترین کیفیت عرضه می شود.

اسانس انیسون

نقش گیاه انیسون در سلامت

انیسون  ادویه ای است که خواص درمانی آن از قدیم الایام برای مردم شناخته شده است. امروزه به طور گسترده در آشپزی و داروسازی استفاده می شود. علاوه بر این، از روغن انیسون طبیعی در زیبایی شناسی استفاده می شود. ترکیبات موجود در این گیاه می تواند تغییرات مرتبط با افزایش سن را از بین ببرد، چین و چروک ها را صاف می کند، پوست صورت را سفت می کند و همچنین سلامت موهای آسیب دیده را بهبود می بخشد.

اسانس انیسون از تقطیر بخار میوه‌های این گیاه تولید می‌شود. برای تهیه چنین اکسیر طبیعی از انیسون معمولی یا ستاره ای شکل استفاده می شود. لازم به ذکر است که انیسون ستاره ای در آشپزی و زیبایی و در داروهای معمولی در طب عامیانه استفاده می شود.

ترکیبات موجود در انیسون

  •  آتنولا
  •  متیل چاویکول
  •  کامفن
  •  کورکومین
  •  اسیدهای بوتیریک و پروپیونیک؛
  •  آلدئید آنیسیک و سایر اجزاء

خواص اسانس طبیعی انیسون

انیسون دارای طیف گسترده ای از خواص مفید برای انسان است. در طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو اثر مقوی دارد. می تواند قدرت و نشاط را به ارمغان بیاورد، افسردگی را تسکین دهد و خواب سالمی را برای بزرگسالان و کودکان فراهم کند. استفاده منظم از آن باعث افزایش استقامت بدنی و بهبود فعالیت مغز می شود.

انیسون به عنوان یک ضد التهاب، ضد درد، خلط آور و تب بر شناخته می شود. با توجه به این خواص، در درمان سرماخوردگی، آنفولانزا، سارس، برونشیت استفاده می شود. اکسیر طبیعی انیسون برای افزایش ایمنی، بهبود دستگاه گوارش، افزایش گردش خون و افزایش تولید شیر در زنان شیرده استفاده می شود.

اسانس انیسون

قیمت اسانس انیسون طبیعی

قیمت اسانس انیسون طبیعی، اسانس بابونه طبیعی، اسانس بوقناق و سایر اسانس های گیاهی طبیعی در شرکت چاشنا بر اساس میزان ماده موثره و فصل خرید متفاوت است. جهت کسب اطلاعات در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما