تولید و فروش اسانس جوز هندی

اگر به دنبال بهترین و خالص ترین های اسانس های طبیعی هستید چاشنا فروش اسانس جوز هندی طبیعی را با شرایطی خاص شروع نموده است. اسانس جوز هندی با دارا بودن خواص و عطر و طعم طبیعی توانسته نقش کاربردی در صنایع غذایی و داروئی ایفا کند.

اسانس جوز هندی عنصری خوش عطر در صنایع غذایی

ابتدا نگاهی به اطلاعات شناسنامه ای جوز هندی می کنیم

  • نام لاتین جوزهندی یا جوز بویا : (Myristica fragrans)
  • نام علمی جوز هندی : Myristica fragrans
  • نام عمومی جوز هندی : Mace ، nutmeg
  • نام انگلیسی جوز هندی : nutmeg tree
  • نام عربی هندی  : جوزالطیب
  • نام فرانسوی جوز هندی : Muscade ، noix de muscade
فروش اسانس جوز هندی

کاربردهای اسانس جوز هندی

جوز هندی یکی از ادویه های پرکابرد دنیای آشپزی است که در اکثر آشپزخانه های جهان جای خود را باز کرده است طبع گرم و مغذی این گیاه باعث ایجاد ترکیبی خاص در غذاها می شود. به دلیل استقبال و طعمِ خوش این ادویه, به تازگی اسانس جوز هندی طبیعی تولید و وارد بازار شده است. جوز هندی طبیعی را به عنوان یک عنصر محبوب در غذاهای شیرین و خوش طعم به طور یکسان تبدیل می کند.

علاوه بر اثرات اسانس جوز هندی طبیعی، دلیل دیگر مصرف آن به دلیل عطر و طعم دلپذیرش می باشد. جوز هندی دارای مجموعه ای بی نظیر و چشمگیر از ترکیباتی قدرتمند است که به جلوگیری از بیماری ها و ارتقای سلامت بدن کمک می کند. تولید اسانس جوز طبیعی دسترسی ساده و راحت به این همه خواص و کاربرد ها را فراهم کرده است.

فروش اسانس جوز هندی

تولید اسانس جوز هندی با بالاترین کیفیت

جوز هندی در اصل یک ادویه ی معروف آسیایی بوده است که درخت آن بومی جزایری اطراف کشور اندونزی می باشد.طبق گفته ها جوز هندی در ابتدا و در قرن یازدهم توسط برخی اعراب به کشورهای اروپایی منتقل شد.

در گذشته ها جوز هندی یک ادویه ی با ارزش و گران قیمت محسوب می شد. امروزه علاوه بر استفاده از جوز هندی به صورت خشک شده، از اسانس جوز هندی طبیعی نیز استفاده می کنند.به دلیل کاربردهای دارویی و غذایی بسیار، تمایل بیشتری به استفاده از اسانس جوز هندی طبیعی نشان داده شده است.

سرزمین عطر و طعم چاشنا با تولید و فروش اسانس جوز هندی ، با بهترین کیفیت و ناب ترین طعم گامی دوباره در تکمیل طعم های این سرزمین برداشته است. تولید اسانس جوز هندی در ایران تخصص ماست.
توصیه می شود علاوه بر اسانس های طبیعی و ناب از طعم دهنده های صنایع غذایی این سرزمین بی نصیب نمانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما