مراکز خرید عمده ویتامین B2

اگر از تولیدکنندگان صنایع غذایی هستید و به دنبال بهترین مراکز خرید عمده ویتامین B2 هستید، چاشنا واردکننده و توزیع کننده بهترین نمونه از انواع ویتامین می باشد.جهت دریافت مشاوره و آنالیز محصول تماس حاصل فرمایید.

ویتامین B2 چیست؟

ویتامین B2 معروف به ریبوفلاوین یکی از هشت ویتامین ضروری محلول در آب است. این ماده نقشی اساسی در بدن دارد و برای عملکرد سالم چشم، گوش، پوست و سلولهای قرمز خون مورد نیاز است.

این ماده معمولاً در محصولات گیاهی و لبنی وجود دارد و باید به طور منظم به عنوان ماده مغذی محلول در آب مصرف شود، بدن نمی تواند بخش زیادی از آن را ذخیره کند. ویتامین B2 به طور مکرر همراه با سایر اشکال ویتامین B استفاده می شود. این ویتامین نقشی اساسی در ایجاد و عملکردهای بدن از جمله مغز، سلول های خونی، پوست و پوشش دستگاه گوارش دارد.

ویتامین B2 به دلیل داشتن رنگ طبیعی به عنوان ریبوفلاوین نامگذاری شده است ، “flavin” در ریبوفلاوین از “flavus” ، کلمه لاتین زرد آمده است. برخلاف هر ویتامین دیگر، معمولاً می توان با مشاهده رنگ ادرار، مقدار ویتامین B2 موجود در بدن را مشاهده کرد زیرا به طور طبیعی زرد روشن می شود.

ویتامین B2

نقش ریبوفلاوین برای بدن چیست

این فرم پایدار در برابر حرارت در سال 1920 کشف شد، در سال 1933 ویتامین B ; جدا شد و اولین بار در سال 1935 ساخته شد. همچنین در لیست داروهای اساسی سازمان بهداشت جهانی به عنوان یکی از ایمن ترین و موثرترین داروها ذکر شده است.

ویتامین B2 یا ریبوفلاوین نقش اساسی در تبدیل انرژی برای فعالیتهای مختلف بدن دارد. همچنین در تبدیل ویتامین های گروه B دیگر به فرم های قابل قبول بدن نقش دارد.

ویتامین B2 همچنین برای زنجیره انتقال الکترون که انرژی سلولی تولید می کند ضروری است و به نوبه خود پردازش اسیدهای آمینه و چربی ها را تسهیل می کند. همچنین می تواند به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کند و سرعت پیری را کند نماید.

ویتامین B2 نقش مهمی در بهبود بینایی و درمان اختلالات مانند قوز قرنیه و انواع مختلف بیماری های چشم از جمله آب مروارید، خستگی چشم و گلوکوم دارد. مصرف منظم ویتامین B2 خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد. همچنین انواع مختلف سردرد و میگرن و علل اصلی آنها را درمان می کند.

همچنین برای درمان آکنه، اختلال سوزش پا، سندرم تونل کارپ و گرفتگی عضلات استفاده می شود. دوز خوراکی ریبوفلاوین نیز درصورتیکه فرد مبتلا به اختلالات خونی شدید مانند متهموگلوبینمی و آپلازی گلبولهای قرمز باشد، داده می شود.
ویتامین B2

نحوه خرید از مراکز خرید عمده ویتامین B2

اگر در پی خرید عمده ویتامین B2 با بهترین کیفیت و قیمت مناسب هستید. چاشنا به عنوان یکی از مراکز خرید عمده ویتامین B2 در کشور واردکننده بهترین نوع ویتامین های خوراکی می باشد. امکان خرید اینترنتی و تأیید آنالیز محصول توسط خریدار در این شرکت وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر از سایر محصولات ویژه صنایع غذایی نظیر طعم دهنده و رنگ های مجاز خوراکی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما