فروش ویژه دستگاه های تولید اسانس

گروه تولید بازرگانی چاشنا با داشتن سال ها تجربه در فروش انواع اسانس ها و طعم دهنده ها برای رفاه حال مشتریان خود طرح فروش ویژه دستگاه های تولید اسانس را آغاز نموده است.

انواع دستگاه های تولید اسانس

ایران یکی از غنی ترین مناطق جهان از نظر پوشش گیاهی و گیاهان دارویی می باشد. از این رو استخراج اسانس با درصد خلوص بالا و حفظ ماده موثره در اسانس استحصال شده از این منابع طبیعی ارزشمند بسیار حائز اهمیت می باشد.

روش تقطیر یکی از مرسوم ترین روش های استحصال اسانس می باشد.

دستگاه های تقطیری خود به سه گروه اصلی تقسیم می شوند. این سه گروه عبارتند از:

  1. دستگاه هایی که با خلاء کار می کنند.
  2. دستگاه هایی که با اب جوش کار می کنند.
  3. دستگاه هایی که با بخار اب کار می کنند.

فروش ویژه دستگاه های تولید اسانس

ظرفیت دستگاه های تولید اسانس

دستگاه های تولید اسانس در مقیاس صنعتی با دو ظرفیت 1000 و 500 لیتری تولید می شوند. دستگاه های 1000 لیتری به دلیل داشتن اندازه بزرگتر از امکانات و تجهیزات بیش تری برخوردار هستند. از هر دو این دستگاه ها برای تولید اسانس از انواع گیاهان دارویی به ویژه اسانس گل محمدی و سایر اسانس های طبیعی قابل استفاده است.

فروش ویژه دستگاه های تولید اسانس

مشاوره فروش ویژه دستگاه های تولید اسانس

به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی درخصوص ظرفیت دستگاه های قابل تامین توسط مجموعه چاشنا، ویژگی های اختصاصی هر دستگاه و قیمت آن ها لطفا با کارشناسان مجموعه چاشنا در ارتباط باشید. چاشنا دارای گروهی از متخصصین صنعتی در زمینه ساخت انواع دستگاه های اسانس گیری می باشد که با مشاوره رایگان و اطلاعات تکمیلی در خدمت تولید کنندگان محترم می باشد.  فروش ویژه دستگاه های تولید اسانس ساخته شده با استیل 304 به مدت محدودی توسط مجموعه چاشنا انجام می گیرد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما