مرکز تولید و صادرات اسانس زنجبیل خالص

اسانس زنجبیل خالص یکی از فراورده های پرکابرد است.کشورهای زیادی وارد زنجیره ی تولید اسانس های گیاهی شده اند ایران نیز یکی از کشور های تولید کننده در زمینه صادرات اسانس زنجبیل خالص می باشد.اگر اطلاعات بیشتری در زمینه ی فروش اسانس زنجبیل می خواهید با عطر و طعم چاشنا همراه باشید.

توسعه فروش و صادرات اسانس زنجبیل خالص

در سال های اخیر با توجه به کاربردها و تاثیرات مفید گیاهان دارویی و ادویه ای ( گیاه زنجبیل )، به تدریج صادرات اسانس زنجبیل و سایر اسانس های گیاهی همچون اسانس صمغ باریجه صادراتی در کشورهای در حال توسعه افزایش یافته است. بنابر اطلاعات تخمین زده شده در حال حاضر حدود ٪80 جمعیت جهان به لزوم استفاده از گیاهان دارویی به عنوان مواد مورد نیاز بدن، تاکید و باور داشته اند. بنابراین می توان گفت به دنبال این باورها خرید و فروش اسانس زنجبیل خالص و سایر اسانس های گیاهی رونق یافته است.
شاید بتوان گفت صادرات اسانس زنجبیل یکی از 10 مورد بیشترین صادرات اسانس های گیاهی باشد.
مجموعه ی چاشنا با تولید اسانس زنجبیل با دستگاه های کاملا اتوماتیک اسانس گیری و عرض ی انواع اسانس های طبیعی و گیاهی, شما را در خرید و اطلاع از قیمت اسانس زنجبیل همراهی می نماید.

کشور های واردکننده و صادرکننده ی زنجبیل

کشور هایی همچون استرالیا، چین و تایلند و برخی کشورهای دیگر از مهم ترین فرآوری کننده ها و صادر کنندگان گیاه زنجبیل جهت کاربرد در صنایع و صادرات اسانس زنجبیل می باشند. کشورهایی نظیر انگلستان، آمریکا و همچنین عربستان سعودی به عنوان سه کشور مهم در زمینه خرید و فروش اسانس زنجبیل و وارد کننده ی عمده زنجبیل به شکل فرآوری شده هستند.
به طور کلی کشورهای چین و هند را به عنوات دو کشور عمده ی تولید کننده ی گیاه زنجبیل در جهان می می شناسند. چین با افزایش میزان ۱۰۰۰۰۰ تن صادرات زنجبیل سالیانه,  از سال ۲۰۰۰ به عنوان مهم ترین کشور صادر کننده زنجبیل در جهان شناخته شده است.

توسعه فروش و صادرات اسانس زنجبیل خالص

دلایل تولید و صادرات اسانس زنجبیل طبیعی

گیاه زنجبیل به صورت های مختلفی به کشورهای مختلف جهان صادر می شود. زنجبیل عمدتا به صورت فرآوری شده، همچون زنجبیل خشک موارد مصرف و فروش آن در جهت استفاده به عنوان موارد زیر می باشد:
ادویه جات
طعم دهنده ها
صنایع شکلات
آبنبات
صنعت شیرینی سازی
صادرات اسانس زنجبیل
و اولئورزین زنجبیل به دلیل داشتن عطر و طعم موثر و خصوصیات دارویی و درمانی.

در زمینه ی مشاوره ی فروش اسانس زنجبیل طبیعی و صادرات اسانس زنجبیل خالص مشاوران ما اماده همکاری هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما