قیمت طعم پودری زیره

قیمت طعم پودری زیره به عنوان یک تک طعم پرکاربرد و خوش عطر و بو در مجموعه چاشنا بر اساس نرخ ارز متغیر می باشد. چنانچه سفارش خرید عمده تک طعم های این مجموعه را داشته باشید از تخفیف مناسبی برخوردار خواهید شد. جهت کسب اطلاع از تخفیف و نحوه خرید تماس حاصل فرمایید.

معرفی و نحوه خرید تک طعم زیره

دانه های زیره با دست از یک گیاه یک ساله برداشت می شوند. آنها کوچک، قایقی شکل و شبیه دانه های زیره هستند. دانه‌های کامل زیره آسیاب شده را همراه با ترکیباتی دیگر همچون اولئورزین ها به عنوان ماده‌ای در تثبیت و افرایش طعم دهی آماده و به عنوان تک طعم ارائه می دهند. تک طعم زیره را در غذاهای مکزیکی و هندی و همچنین همراه با تک طعم فلفل سیاه، طعم پودری تخم گشنیز و فلفل سفید و سایر ادویه های پودری به صنایع غذایی زیر اضافه می کنند:

  • انواع پودرهای طعم دهنده غذاهای نیمه آماده
  • کنسروها مانند کنسرو لوبیا پخته
  • سس مانند سس باربیکیو
  • انواع سوپ و غذا
  • صنایع لبنی

قیمت طعم پودری زیره

زیره یک ادویه معمولی مانند پودر فلفل قرمز است و اغلب در سایر ترکیبات ادویه جات مانند ادویه های ماسالا، پودر کاری و به طور کلی ادویه های ترکیبی نیز یافت می شود.

قیمت طعم پودری زیره

قیمت طعم پودری زیره در حال حاضر در شرکت چاشنا با مبلغ هر کیلو ۱۳۵ هزار تومان تعیین شده است. این قیمت نسبت به ادویه پودری زیره نسبتا بیشتر است که در مقابل دوز مصرفی خیلی کمتری نسبت به ادویه های پودری دارد. در کنار تک طعم زیره، طعم پودری آویشن و طعم دهنده جوز هندی به تولیدکنندگان پیشنهاد می گردد. برای آشنایی بیشتر با طعم های موجود تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما