مرکز تولید و فروش اینترنتی اسانس گشنیز

 این مرکز به عنوان مرکز تولید و فروش اینترنتی، اسانس گشنیز را با کیفیت ویژه صادرات، بفروش می رساند. در صورت تمایل به خرید اینترنتی و عمده اسانس گیاهان دارویی طبیعی با کارشناسان فروش در ارتباط باشید. همچنین در زمینه ی فروش انواع طعم دهنده ها، از جمله فروش انواع پودر طعم دهنده پاپ کرن فعالیت می کنیم.

معرفی اسانس گشنیز طبیعی

نام ژنریک: Coriandri aetheroleum.
نام‌ انگلیسی گیاه گشنیز: Coriander oil.

خصوصیات ظاهری گیاه گشنیز: اسانس گشنیز طبیعی، به صورت مایعی شفاف، روان و بدون بو، به رنگ زرد مایل به قهوه‌ای روشن و یا زرد کم‌رنگ قابل تشخیص است.

اسانس گشنیز

ترکیبات شیمیایی اسانس گشنیز:

اسانس گشنیز طبیعی حاصل استخراج با تقطیر بخار از دانه‌‌های ریز خرد شده می باشد که دارای ترکیب شیمیایی اصلی نظیر سیمن، ترپینولن، بورنول، ترپینول، لینالول، سینوئل، دیپنتن، فلهلندرین و  پینن است.

خواص و اثرات درمانی اسانس گشنیز 

این اسانس می تواند به طور کامل گازهای ایجاد شده در بدن را به صورت کاملا سالم و موثر از بدن خارج نماید. اسانس گشنیز پاک کننده سموم خونی بوده و به شکل یک سم‌زدا می تواند خون را تصفیه نماید. همچنین این اسانس قادر است به بدن در حذف نمودن سموم مختلف بدن شامل اسید اوریک ، فلزات سنگین و هورمون‌های تولید شده توسط بدن کمک کند. همچنین بتواند سایر سمومی را که به طور تصادفی وارد خون شده‌اند، از بدن خارج نماید.

 

این اسانس دارای ترکیباتی همچون ترپینول و ترپینولن می باشد که دارای اثرات ضد‌درد هستند. همچنین تسکین دهنده درد دندان‌، سردرد و سایر دردها‌ی بدن مانند مفاصل و عضلات، دردهای صدمات فیزیکی و سوانح می‌ باشد. اسانس این گیاه نیز اثرات خوشبو کننده‌ی قوی دارد که در کاهش بوی بد دهان و بدن موثر واقع می شود.

درمان کننده ناتوانی جنسی

این اسانس منجر به افزایش میل جنسی، درمان ناتوانی، اختلالات نعوظ، از دست رفتن میل جنسی و باعث افزایش حس لذت در مردان و زنان می‌گردد.
اسانس گشنیز همچنین خواص هضم‌کنندگی بالایی دارد که باعث بهبود گوارش و کاهش نفخ معده و روده شده است. به دلیل عطر خوش آن یک اشتها آور خوب می‌ باشد.

اسانس طبیعی گشنیز چاشنا

چاشنا مرکز تولید و فروش اینترنتی اسانس گشنیز

تولید و صادرات اسانس انواع گیاهان دارویی از جمله فعالیت های مهم مجموعه چاشنا می باشد.  چاشنا به عنوان مرکز تولید و فروش اینترنتی اسانس گشنیز در کشور، به عنوان فروشنده معتبر، در این زمینه فعالیت دارد. در نتیجه این شرکت به منظور ارائه خدمات بهتر و رفاه حال مشتریان، فروش آنلاین به همراه مشاوره خرید و صادرات، را راه اندازی نموده است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید اسانس گشنیز ، اسانس بابونه، اسانس کندر، اسانس سقز و سایر اسانس های گیاهی با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما