خرید اینترنتی ویتامین B6

چاشنا به منظور رفاه حال خریداران و سهولت در روند خرید اقدام به ایجاد شرایط خرید اینترنتی ویتامین B6 نموده است. خریداران می توانند جهت خرید سایر محصولات این مجموعه نیز به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایند.

معرفی ویتامین B6

ویتامین B6 یک ویتامین محلول در آب است. ویتامین های محلول در آب در آب حل می شوند بنابراین بدن نمی تواند آنها را ذخیره کند. مقادیر مانده ویتامین از طریق ادرار از بدن خارج می شود. اگرچه بدن یک منبع کوچک از ویتامین های محلول در آب را نگه می دارد، اما باید به طور منظم مصرف شوند.

ویتامین B6
کمبود ویتامین B6 در بدن غیر معمول است.
ویتامین B6 یک آنتی اکسیدان قوی است و از این رو به از بین بردن رادیکال های آزاد مضر از بدن و جلوگیری از آسیب اکسیداتیو کمک می کند. همچنین پوست را جوان می کند، علائم مختلف پیری مانند چین و چروک، خطوط ریزپوست، لکه ها، تیرگی و غیره را کاهش می دهد.

این ویتامین به عنوان یک ترکیب قوی مغز، نقش اساسی در درمان و پیشگیری از آلزایمر و زوال عقل دارد. نقش محوری که در سنتز انتقال دهنده های عصبی دارد به مغز کمک می کند تا تغییرات خلقی را تنظیم کند و همچنین از افسردگی، اضطراب، درد و خستگی جلوگیری کند. همچنین تولید پروژسترون را افزایش داده و تعادل هورمونی را تحت کنترل دارد.

خواص ویتامین B6 چیست؟

ویتامین B6 نیز برای بینایی بسیار مهم است زیرا به جلوگیری از تخریب ماکولا در اثر افزایش سن و آب مروارید کمک می کند. مکمل ها و غذاهای حاوی ویتامین B6 نیز در درمان اسهال، کولیت اولسراتیو موثر هستند. این ماده به ترشح اسید کلریدریک کمک می کند، بنابراین هضم غذا را بهبود می بخشد.

ویتامین B6 دارای خواص ضد التهابی قوی است. مصرف منظم این ویتامین از طریق منابع غذایی باعث کاهش درد و التهاب در مورد آرتریت روماتوئید می شود. به صورت مکمل، همچنین از خطر سنگ کلیه در افرادی که از هایپراکسالوریا رنج می برند جلوگیری می کند.

ویتامین B6 همچنین برای متابولیسم کلسترول بسیار مفید است. تعادل سالم و کلسترول موجود در خون را حفظ می کند. این باعث کاهش سطح کلسترول بد (LDL یعنی یا کم لیپوپروتئین با چگالی) و یو پی اس در سطح خوب کلسترول (یعنی HDL یا لیپوپروتئین با چگالی بالا) می گردد.

ویتامین B6

مرکز‌ خرید اینترنتی ویتامین B6

یکی از مراکز معتبر و مطمئن جهت خرید اینترنتی ویتامین B6 در کشور چاشنا می باشد. این شرکت عرضه کننده انواع طعم دهنده های پودری و مایع، اسانس های طبیعی، رنگ های مجاز خوراکی و سایر ویتامین های مورد نیاز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما