مجموعه چاشنا شما را به خرید بهترین محصولات انواع اسانس ، عصاره و طعم دهنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات اسانس نعناع اصل از کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

اسانس نعناع اصلاسانس نعناع چیست؟اسانس نعناع اصلاسانس نعناع اصلاسانس نعناع اصلصادرات اسانس نعناع از کشور
اسانس نعناع اصل

صادرات اسانس نعناع اصل از کشور ما و سایر اسانس های گیاهی بصورت عمده از طریق شرکت های بازرگانی انجام میشود.

اسانس نعناع اصل

اسانس نعناع چیست؟

گیاه نعناع از دو بخش هوایی و ریشه ای ساخته است.اسانس نعناع از قسمت های هوایی یا همان برگ و گل های گیاه نعناع با استفاده از روش تقطیر آزومتری بدست می آید .
اسانس این گیاه با ارزش به دو صورت سنتی و صنعتی استخراج میشود.این اسانس طبیعی و باارزش مصارف زیادی دارد و در کشور ما سالیانه مقادیر زیادی از آن تولید و درجه بندی شده و برای مصارف سایر کشور ها صادرات میشود.

اسانس نعناع اصل

اسانس نعناع اصل

بنظر شما چگونه میتوان اسانس اصل را از اسانس های تقلبی تشخیص داد؟اسانس اصل نعناع بوی تندی دارد و از نظر رنگ، بی رنگ و شفاف است.
اگر در بطری را باز کنید به علت وجود الکل در آن بوی آن سریعا در هوام پراکنده شده و به مشام شما میرسد.
اگر اسانسی را دیدید که رنگ آن متمایل به قهوه ای و یا زرد رنگ بود به هیچ وجه نشانه خالص بودن و ناشی از رنگ طبیعی نعناع نیست، بلکه به علت مجاورت اسانس با اکسیژن هواست و اسانس ما در این حالت بو و عطر اصلی خود را از دست میدهد.
شرکت هایی که در زمینه های صادرات اسانس های گیاهان دارویی از جمله اسانس گیاه نعناع فعالیت میکنند، دارای کارشناسانی هستند که مدرک لیسانس و فوق لیسانس خود را در زمینه ی گیاهان دارویی دریافت کرده اند و در این زمینه مهارت لازم را کسب نموده اند.
این کارشناسان در آزمایشگاه ها اسانس های مختلف و میزان خلوص آنها را برسی کرده و اصل ترین اسانس ها را برای صادر کردن به کشور های مختلف تهیه و بسته بندی میکنند.

اسانس نعناع اصل

صادرات اسانس نعناع از کشور

یکی از پر مصرف ترین اسانس های گیاهی در جهان اسانس نعناع میباشد.اسانس نعناع در درجه اول به علت خواص دارویی درمانی و در درجه ی دوم به علت معطر بودن در موادغذایی مختلف مصرف میشود.
براساس تقاضای مصرف، تولید این اسانس نیز افزایش یافته است؛ گیاه نعناع تقریبا در اکثر شهر ها و کشور ها تولید میشود.کشور ما ایران علاوه بر تامین نیاز های داخلی و تامین بازار های داخلی، صادرات به پنج قاره ی دیگر جهان را نیز در دستور کار خود قرار داده است.
کشور هایی نظیر کانادا، استرالیا، آلمان، ژاپن و کشور های حوزه ی خلیج فارس از جمله کشور هایی هستند که اسانس طبیعی نعناع اصل به آنها صادر میشود.
شما میتوانید بصورت مستقیم با کارشناسان این شرکت هایی که در زمینه صادرات اسانس نعناع اصل فعالیت میکنند، جهت خرید و صادرات اسانس نعناع در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

واحد مشاوره و فروش

راه های ارتباطی:

phone icon دفتر فروش تهران: 02128427013

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info.chashna@gmail.com

مجموعه چاشنا شما را به خرید بهترین محصولات انواع اسانس ، عصاره و طعم دهنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.